ÜYELİK

ÜYELİK

                                                 ÜYELİK KOŞULLARI ve AVANTAJLAR / Başvuru Formu 

Bu site içinde ilan edilerek yayınlanan KırmızıMavi ve Yeşil seminer paketlerinden herhangi birisini satın alan herkes İzfak İzmir Fotoğraf Akademisi Üyesi olma statüsü kazanır ve ilave olarak herhangibir ek ücret ödemezler...

Fotoğrafçılık Eğitimlerine ihtiyaç duymayan veya bu eğitimleri İzmir Fotoğraf Akademisi dışında başka bir kurum veya kişiden alarak faaliyet sürdürenler ise, yıllık üyelik ödentisini bir seferde nakit veya kredi kartıyla ödemek koşuluyla İzfak üyelik hakkını elde ederler.

Buradan yapacağınız bir Üyelik başvurusu  aynı zamanda, hem İzmir Fotograf Akademisi hem de Patikatrek Doğa Sporlarına üyelik haklarını elde etmenizi kapsar.

Üyeler, gerekli ön koşulları yerine getirmek şartıyla İzfak'ın düzenlediği organizasyonlarına katılma ve diğer hizmetlerinden avantajlı koşullarda yararlanma konusunda birinci dereceden akraba ve yakınlarıyla birlikte öncelik hakkına sahiptirler ve yıllık  Üyelik aidatını peşin ödeyerek bu hakkı elde ederler.

18 yaşını doldurmuş ve İzfak'ın faaliyet dallarından herhangi birisine karşı ilgi duyan ve kendisini bu alanda alacağı destek eğitimleri ile  geliştirmek isteyen herkes İzfak üyeliği için başvurabilir.

İZFAK- İzmir Fotoğraf Akademisi veya Doğa grubumuza üye olmak isteyenlerin iletişim sayfamızda yazılı olan adresimize gelerek form doldurması ilk tercihimiz olmakla birlikte, gelememe durumunda veya uzak şehirlerden üye olmak isteyenler ise üyelik başvuru formuna bu linke tıklayıp ulaşabilirler. Formun eksiksiz doldurulması koşuluyla elektronik ortamdan yollanmasıyla da başvuru yapmak mümkün....

Lütfen dikkat! Formu doldurup göndermeniz İzmir Fotoğraf Akademisine üyeliğinizin kabul edildiği anlamına gelmez; Üyelik başvuruları İzmir Fotoğraf Akademisi üye kabul komisyonu tarafından incelenir ve başvurudan itibaren en geç 1 ay içerisinde üyeliğinizin kabul edilip edilmediği hakkında size bilgi verilir. 

Üyeliğinizin onaylanması durumunda bir yıllık üyelik bedelinin Kredi Kartı ile veya banka hesabına mesajın size ulaştığı tarihten itibaren en geç bir hafta içinde yatırılması gerekmektedir.

Üyelik başvuruları onaylanmış olanlar, ilan edilen etkinliklere öncelikli katılabilirler; üyeler ayda bir gün önceden belirlenerek duyurulan bir saat dilimi içinde grup halinde veya bireysel olarak video konferans aracılığıyla sohbet ve bilgilendirme toplantılarına katılabilirler

Üyelik başvurusu yapanlar İZFAK üyeleri içinden bir kişiyi referans olarak gösterebilirler; ancak referans ile üyeliği kabul edilen kişilerin yıl içindeki etkinliklere katılımlarından, topluluk içi çalışmalarından, diğer üyelerle olan ilişkilerinden referans olan üyelerimiz sorumludur.

Yıl içindeki İZFAK etkinliklerinden en az beşine ( Proje Atölyeleri - Eğitim - Seminer - Toplantı - Gösteri - Üyeler arası yarışma - Sergi ve uygulama gezisi vs.) katılmayan üyelerimizin sonraki yıllarda üyeliklerinin devamına İZFAK Üye Kabul Komisyonu karar verecektir.

Üyelik başvurusu yapan adayların kendi çalışmaları içinden seçtikleri 300 Dpi çözünürlüğünde, kısa kenarı 2300 piksel boyutundaki fotoğraflardan oluşan portfolyalarını  [email protected] e-posta adresine göndermesi ya da elden teslim etmesi gerekiyor. ( Doğa grubu üyelik başvuruları için bu koşul geçerli değildir ) 

İZFAK İzmir Fotoğraf Akademisi üyelik giriş aidatı 2024 yılı aidatı KDV dahil 600 TL / Yıl 'dır. Üye giriş aidatının üye kabul komisyonu kararından sonra bildirilecek olan banka hesabına veya Kredi kartı aracılığıyla sayfa ıcındeki online ödeme kanallarını kullanarak bir hafta içinde ödenmesi gerekir. Aksi takdirde üyelik başvurusu iptal edilir. Aidat ödemeleri sebebiyle üyelikleri İptal edilen adaylar aynı yıl içinde tekrar başvuru yapamazlar.

Üyelerimiz İZFAK – Galeri Diyojen sergi salonu ve kurumsal web sayfamız içinde yar alan online sergi salonlarımızda ücretsiz sergi açabilirler; İZFAK toplantı ve gösteri salonlarını ücretsiz olarak kullanabilir, Patikatrek Doğa Sporlarının sportif etkinliklerine de katılabilirler...

Yıl içinde yaptığımız yurt içi ve yurt dışı gezilerimize indirimli olarak katılabilirler. İZFAK İzmir Fotoğraf Akademisi tarafından düzenlenen veya organizasyonu yapılan, katılımı ücretli ulusal ve uluslararası fotoğraf yarışmalarında üyelerimizin katılım ücretleri İZFAK İzmir Fotoğraf Akademisi tarafından ödenir.

İZFAK tarafından hazırlanan ya da desteklenen yayınlar üyelerimize ücretsiz olarak gönderilir. 

Üyelerimizin Ulusal ve Uluslararası platformlarda Fotoğraf alanında elde ettikleri başarılar puanlamaya tabi olup üyelerimiz topladıkları puanlar ile farklı ünvan ve ödüllere sahip olabilirler.

İzmir Fotoğraf Akademisine üyelik aidiyetiyle bağlanarak, sadece üyelerimize sunduğumuz özel avantajlardan ve ekonomik fırsat kampanyalarımızdan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üyelere özel düzenlenecek kampanyalardan, promosyonlardan ilk önce siz haberdar olur ve size özel avantajlardan öncelikli yararlanabilirsiniz

İzmir Fotoğraf Akademisi üyesi olarak, izfak'ın her ay düzenlemiş olduğu ayın fotoğraf seçkilerine öncelikli ve üyelik avantajları ile katılabilir, dereceye girecek eserlerinizle sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca diğer mağaza ve firmaların İzfak Üyelerine özel fırsat kampanyalarından öncelikli haberdar olur ve özel indirimlerle alışveriş yapabilirsiniz.

İzmir Fotoğraf Akadmesi Üyelik başvurusunu yaptığınız andan itibaren, İzfak organizasyonlarına, uygulama gezileri ve fotograf eğitim kamplarına birinci dereceden akrabalarınızla birlikte katılmak için öncelikli kontenjan hakkı elde eder, özel fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanırsınız.

İzmir Fotoğraf Akademisi üyeliğinizin başlaması ile birlikte,  kurumun üyelerine özel, "galeri danışma kurulunun onayından geçtikten sonra ücretsiz salon tahsisi" gösteri ve sunum yapma önceliği, sergi, kişisel gösteri veya sunumlarınız için mailing hizmetleri, Fotoğraf Editörlük hizmetleri, Sergi ve Albüm danışmanlık hizmetlerinden de ücretsiz  olarak yararlanırsınız.

İzmir Fotoğraf Akademisi üyeliği için başvuru yaptığınız andan itibaren izmirfotografakademisi.com içinde yayınlanan online sergi salonlarından ücretsiz yararlanırsınız.

ÜYELİK BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ 

Destekçilerimiz

Patikatrek
Türkü Tour
Pokutsal
GeziPort
Molarize
Time Travel