Kurumsal Fotoğrafçılık

Fotoğraf Galerisi

Kurumsal Fotoğrafçılık

İzmir Fotoğraf Akademisi Kurumsal Fotoğrafçılık Atölyesi, özel şirket ya da kamu kuruluşlarının gerek yazılı-baskılı, gerekse Dijital Platformlarda, kendi faaliyet sahalarında, kurum ve kuruluşları hakkında iyi bir ön izlenim bırakmak, potansiyel müşteri ve iş ortaklarıyla kuracakları iletişimde prestij kazanmak, üretimden pazarlamaya ve satış sonrası hizmetler ile personel ve departman verimliliğini artırmaya kadar çok amaçlı, hertürlü görsel çalışma için, görsel dilin en temel aracı olan fotoğrafı kullanmak maksatlı hazırlanmış bir Fotoğrafçılık hizmetidir.
Alanında uzmanlaşmış Profesyonel fotoğrafçılar tarafından çekilmiş yönetici portrelerinden, ürün, departman, ekip fotoğrafları ve mimari fotoğraflar ile ofis ortamınıza kadar kurumsal bir kimlik ve kültürünüzü en üst düzeyde temsiliyet kazandıracak olan bu atölyemizde neler mi yapıyoruz ?

Kurumsal Fotoğraf Çekimleri; 

  1. Kurumsal fotoğraf çekimleri sizi rakiplerinizden ayrıştırırken şirketiniz ya da kurumunuzun personel ve insani yönünü de ortaya koyacaktır. Ekip fotoğrafları çektirerek hem şirket içindeki aidiyet duygusunu geliştirebilir ve iletişimi arttıracak hem de potansiyel müşterilerinizle ekibinizi hızlıca tanıştırma fırsatı bulabilirsiniz.
  2. Kurumsal Web sitenizde, sosyal medya hesaaplarınızda, faaliyet raporlarınızda, basın çalışmalarında ve diğer tüm iletişim kanallarınızda kullanabileceğiniz yönetici portresi, iş portresi, ofis fotoğrafları ve diğer kurumsal fotoğraf çekimleri ile pazarlama iletişiminizi destekleyecek ve hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırabilirsiniz.
  3. Kurumsal Fotoğrafçılık Atölyemizde ortaya çıkacak görsel ürünler ile departmanlar arası rekabet ile ekipler arasında uyum ve aidiyet duygusunun ortaya çıkmasını sağlayabilir; ürün ya da hizmetinizin hikayesini anlatarak ekibinizi motive etmek, liderliğinize vurgu yapmak ya da süreçlerinizle ilgili yeni bilgiler vermek için etkili bir araç olarak kullanabilirsiniz..
  4. Hizmet ya da ürünlerinizin arkasındaki yüzleri profesyonel iş portreleri ile tanıtarak potansiyel müşterilerinizde veya iş ortaklarınızda iyi bir ön izlenim bırakarak, hem ulaşılabilir hem de prestijli bir imaj yaratabilirsiniz.
  5. İş hayatının başında veya tecrübeli, yeni kariyer olanakları arayan potansiyel çalışanlar açısından şirket ya da kurumunuzun ekip ve personelinize verdiğiniz değeri, kurumsal kimliğinize yakışır şekilde fotoğraf çekimleri ile göstermek kurumunuzu tercih edilen ve istenen bir pozisyona taşıyacağını aklınızdan çıkartmayın....
  6. İzmir Fotoğraf Akademisi bu atölye ile, kurumsal portre fotoğraf çekimi, yönetici fotoğraf çekimi, linkedln fotoğraf çekimi, sosyal medya fotoğraf çekimi, etkinlik fotoğraf çekimi, lansman fotoğraf çekimi, Fuar-Kongre fotoğraf çekimi, fabrika fotoğraf çekimi, toplantı fotoğraf çekimi, kurumsal fotoğraf çekimi, ödül töreni fotoğraf çekimi, yemek çekimi, endüstriyel fotoğraf çekimi, mimari fotoğraf çekimi, ürün fotoğraf çekimi, imaj fotoğraf çekimi, açılış fotoğraf çekimi, drone fotoğraf çekimi ve birçok alanda şirketlerinize profesyonel hizmetler sunar.

Şirket-Kurum içi Eğitsel Çalışmalar ;

Günümüzde artık takım olma ve ekip motivasyonu, özelden kamuya kadar, tüm kurum ve kuruluşların faaliyet konuları kadar önemsediği ana gündem maddelerinin başında yer alıyor. Her kurum çalışan bağlılığı ve aidiyet duygusunu artırmak,çalışanların tanışıp kaynaşmasını hızlandırarak sağlamak ve ortak sinerjiyi yükseltmek için, kurumsal motivasyonu artırıcı birçok program düzenliyor. Zaman zaman bizim de dahil olduğumuz bu programların en popüler ilerleyen kurumsal motivasyon etkinlikleri arasına biz de kendi uğraşımızı yerleştirmeyi başardık; Kurum içi Fotoğrafçılık Klüpleri.

Çalışanların farkındalık  ve görme becerilerini geliştirme, estatik ve yaratıcılıklarının ortaya çıkmasına katkı sunmak, yoğun ve yorucu mesai saatleri sonrasında dağılan dikkat ve konsantrasyon eksikliğini gidermek, yüksek moral motivasyonu, ekip içi uyum ve yardımlaşma duygusunun geliştirilmesi maksatlı kurulan Kurum içi Fotoğrafçılık Klüpleri, İnsan Kaynakları ve Yönetim Kadrolarının yönlendirmesiyle İzmir Fotoğraf Akademisinin uzman Kadrolarının liderliğinde, ilgi duyanlar arasında oluşturulur...

Kurumsal Fotoğrafçılık Klüplerinin kuruluş ve çalışma süreci kadroların belirlenmesi, yüz yüze ya da çevirim içi uzaktan katılımlı bilgilendirme toplantıları, eğitim seminerleri, şehir içi, şehir dışı uygulamalı saha çalışmaları, elde edilen görsellerin değerlendirilmesi, görsel okuryazarlık, sergileme ve gösteri-sunum aşamalarından geçerek klüp üyelerinin kişisel gelişimine katkı sunmayı hedefler... 

Diğer Atölyeler

Makine ve Ekipman Kullanma Atölyesi
Makine ve Ekipman Kullanma Atölyesi
Doğa Bilgisi Atölyesi
Doğa Bilgisi Atölyesi
Profesyonel Stüdyo Fotoğrafçılığı
Profesyonel Stüdyo Fotoğrafçılığı
Belgesel Fotoğraf
Belgesel Fotoğraf
Doğa ve Makro
Doğa ve Makro
Sokak Fotoğrafçılığı
Sokak Fotoğrafçılığı
Multimedya Foto Öykü
Multimedya Foto Öykü
Aydınlık Oda Atölyesi
Aydınlık Oda Atölyesi
Görsel Okur-Yazarlık Atölyesi
Görsel Okur-Yazarlık Atölyesi
Işık Atölyesi
Işık Atölyesi
Gezi Fotoğrafçılığı Atölyesi
Gezi Fotoğrafçılığı Atölyesi
Çocuk Fotoğrafçılar Atölyesi
Çocuk Fotoğrafçılar Atölyesi
Kavramsal Fotoğrafçılık
Kavramsal Fotoğrafçılık
Kısa Film Atölyesi
Kısa Film Atölyesi

Destekçilerimiz

Patikatrek
Türkü Tour
Pokutsal
GeziPort
Molarize
Time Travel