Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Banka Hesap Bilgilerimiz

BANKA ADI Şube ( Kod )  HESAP IBAN NO
GarantiBBVA Toptancılar Çarşısı (269) 6603888 TR66 0006 2000 2690 0006 6038 88
Yapıve Kredi Bnk Alsancak ( 772 ) 90053326 TR55 0006 7010 0000 0090 0533 26
HALKBANK Gaziemir  ( 9746 ) 01020025 TR05 0001 2009 7460 0001 0200 25

             Müşteri Hizmetleri E-Posta : [email protected]  

Hizmet Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
   
Güvenli alışveriş
SSL Nedir?
Nasıl Çalışır
   

Sıkça Sorulan Sorular

 1. İzmir Fotoğraf Akademisi'ne üyelik Ücretli midir ?
  Hizmet kalite politikamızı sürdürülebilir kılmak için İzmir Fotoğraf Akademisi'ne üyelik ücretli olup aylık  0.00 TL / Ay x 12 TL sını bir seferde ödeyerek üyelik hakkı elde edersiniz.Bunun dışında İzmir Fotoğraf Akademisi Eğitim Paketlerinin herhangi birisini (Kırmızı,Mavi ve Yeşil) satın alarak da ek bir ücret ödemeden bir yıllık Üyelik hakkı elde edersiniz. Aynı aileden bir kişinin tüm üyelik haklarından ailenin diğer fertleri de yararlanır.
   
 2. izmirfotografakademisi.com üzerinden alışveriş yaparken siteye Üye olmam gerekir mi ?
  İzmirfotografakademisi.com üzerinden satın alacağınız hiç bir hizmet için Üyelik zorunluluğu yoktur; ancak İzmir Fotoğraf Akademisine Üyelik aidiyetiyle bağlı olan herkes ve onların birinci dereceden akrabalarına İzfak, hizmette öncelik ve ekonomik avantaj ayrıcalığı sağlar.
   
 3. İzmir Fotoğraf Akademisi Eğitim Sertifikası veriyor mu ?
  İzmir Fotoğraf Akademisi bünyesinde, Fotoğrafçılık ve diğer bıranşlarda düzenlenen eğitim seminerlerine ara vermeden katılan herkese, eğitim seminerlerinin sonrasında yapılan bir törenle Teşekkür ve Katılım Sertifikası verilir. İzfak'ın seminerlerine katılarak yine ara vermeden tamamlayan ve seminer konusunu kapsayan çalışmaların geri bildirimleri sonucunda, İzfak'ın yaptığı kurumsal değerlendirmelerde yeterliliği kanıtlanan katılımcılara ise ayrıca bir  Başarı Belgesi verilir.
   
 4. İzmir Fotoğraf Akademisi'nden satın alacağım Eğitim Paketlerinin garantisi var mı ?
  İzmir Fotoğraf Akademisinden satın alacağınız Eğitim Hizmetlerinde (günü birlik veya konaklamalı yapılan uygulama gezi ve kamplar hariç), sizden istenen sorumlulukları ( Ödev, yeterli ekipman,geri bildirim,ödenti v.s) eksiksiz yerine getirmeniz ve İzfak Kurumsal Üyeliği satın aldığınız hallerde izfak'ın belirlediği zamanlarda olmak koşuluyla ücretsiz hizmet tekrarı  almak hakkınız vardır.
   
 5. Ödemelerimi nasıl yaparım ?
  İzfak Hizmetlerini online satın almanız durumunda size iki farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.
  Banka havalesi veya program öncesinde elden ödeme
  Kredi kartınızla güvenli şekilde sitemizden tek ödeme veya taksitli ödeme,
  Arzu ederseniz şahsınıza özel oluşturulmuş ve cep telefonunaza yollayacağımız sınırlı süreli kullanılabilen ve sadece size özel bir link ile de ödeme yapabilirsiniz
  Bir diğer seçenek olan nakit taksit yöntemi sadece üyelik başvuru formunu ofisimize gelerek eksiksiz dolduran (TC kimlik numarası dahil), veya üyelik formunu diğer yollardan bize ulaştıran ve tarafımızdan kontrolü yapıldıktan sonra onaylanarak geçerlilik kazanan İZFAK - GOLD ÜYELERİMİZİN faydalanabileceği bir seçenektir. Nakit taksit yöntemi, hizmet programı veya satın alınan organizasyonun ilan edildiği tarihten itibaren veya öncesinden başlayarak nakit fiyatın vade farksız üçe bölündüğü bir yöntemdir. Mail order formunu kredi kartı ve diğer bilgilerinizi eksiksiz olarak dolduruyorsunuz fakat biz kartınızdan tahsilât yapmıyoruz, günü geldiğinde siz havale ya da elden ödeme yapıyorsunuz. Şayet taksit günü ödeme yapamıyorsanız biz formdaki bilgilere dayanarak ve sizi haberdar ederek kredi kartınızdan miktara %7,5 ilave ederek tahsilât yapıyoruz.
   
 6. Fiyatlara KDV Dahil mi ?
  İzmirfotografakademisi.com'da ilan edilen tüm hizmetler faturalı satışa tabi olup, hizmetlerin KDV oranlarının farklılık arzedeceği düşünülerek ürün hizmet detay sayfalarında belirtilmiştir.
   
 7. Satın alma işlemim onaylandı, ne yapmalıyım ?
  Satın alma işleminiz Onay ekranına düştükten sonra e-posta yoluyla kullanıcı bilgilerinizde tanımlı olan e-posta adresinize sipariş numaranız bildirilecek ve gerekli güvenlik işlemleri tamamlandıktan sonra ön bilgilendirme ve tanışma toplantısı için davet alacaksınız,bu davete icap etmeniz önemli olup, katılamamanız durumunda ise bizi bilgilendirmeniz çok daha önemli ve zorunludur.
   
 8. Online satınalma yapmadan ön rezervasyon yaptırabilir miyim ? 
  Ön rezervasyon sadece İzfak Gold Üyeleri ve onların birinci dereceden akrabalarına tanınan bir ayrıcalık olup İzfak GOLD ÜYELİK  şartlarını yerine getirmek koşuluyla ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.
   
 9. Çoklu kayıt yaptırabilir miyim ? 
  Eğer İzfak GOLD üyesi değilseniz, kendi ödemenizi yapmak koşuluyla size tanınan opsiyon tarihine kadar başkalarının adına çoklu ön kayıt yaptırabilirsiniz, ancak size bildirilen opsiyon tarihine kadar işlemlerini tamamlamayanların kaydı silinir.
   
 10. Süre sınırlı Kampanya Nedir ?
  Süre sınırlı kampanya belirlenen bir zaman aralığında devam eden ve bu sürenin sonunda tamamlanarak, bu kampanyadan faydalanan kullanıcılarımıza himet verilen kampanya tipidir.
   
 11. Online işlem yapamıyorum ne yapmalıyım ?
  Her ne kadar sık gerçekleşen bir durum olmasa da, online işlemlerinizle ilgili herhangi bir konuda sorun yaşamanız halinde iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizde yazılı olan telefon ve fax numaralarımız aracılığıyla, facebook ve twitter üzerinden ya da [email protected] e-posta adresimizden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. 
   
 12. Fiyatlarınız ucuz mu ?
  İzmirfotografakademisi.com sayfası içinde sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin ücretlendirmesini kazanç kaygısı taşımadan yapıyoruz. Mali sorumluluklarımızın bilinciyle, Kaliteli Hizmet Politikamızın sürdürülebilirliğini sağlamak  için yine de küçük oranlarda bir kazanç elde ediyoruz. Ancak,bizi kıyasladığınız diğerleri hakkında yeterli bilgiyi edinerek onların işleyiş mekanizmaları, size sundukları hizmet kalitesini,idari ve mali sorumluluklarını sorguladığınızda göreceksiniz ki doğru soru, "diğerleri neden bu kadar pahalı ?" olacaktır.

Destekçilerimiz

Patikatrek
Türkü Tour
Pokutsal
GeziPort
Molarize
Time Travel