Fotoğraf Yürüyüşü

Fotoğraf Galerisi

Fotoğraf Yürüyüşü

 

Gelin kendinize bir ödül verin; istediğiniz gün ve saati seçerek özel bir zaman belirleyin ve biz de size uyalım; istediğiniz yerde buluşalım, gezip görmek istediğiniz bir şehir, kasaba, köy veya açık alan, kırsalda bir mekanda buluşarak size özel bir günü sizinle birlikte planlayalım. İsterseniz İzmir il sınırları içinde bir gün olsun, isterseniz Türkiye'nin herhangi bir yerinde ve daha uzun süreli bir zaman diliminde birlikte olalım; hiç fark etmez... isterseniz yeni bir güne başlarken tam bir gününüzü, isterseniz 24 saatlik yaşamınızda sizinle olmamızı sağlayın ve hayatınızın tüm akışını en ince ayrıtısına kadar baştan sona fotoğraflayarak belgeleyelim; yarınlara kalsın...

Arzu ederseniz sevdiklerinizle birlikte ya da tek başınıza, sizi en iyi anlatan kişisel fotoğraflarınızda, sizin yarınlara kalacak görsel hikayenizi profesyonel ellerde ve biz oluşturalım, ister misiniz ? Arayın konuşalım...

Programın ortak  planlanması ve iş akışı bize ulaşarak talepte bulunmanızla birlikte başlar; 

Yüz yüze veya uzaktan katılımla, internet üzerinden video konferans aracılığıyla bir ön görüşmede bir araya geliyoruz; sizi siz yapan değerleri fotoğraf karelerinde gösterebilmemiz için tanışıyoruz; siz konuşuyorsunuz biz dinliyoruz; varsa sorularınızı cevaplıyor ve çalışma örneklerini paylaşarak bir sonraki aşamaya geçiyoruz; isteklerinizin belirlenmesi sonrasında bize bir hazırlık yapma zamanı veriyorsunuz ve uygun bir buluşma günü ve mekan seçimi yaparak bir sonraki aşamaya geçiyoruz; çekim için buluşma günümüzde, kendinizi bize bırakıyorsunuz ve o güne ait tüm planlamayı biz yapıyoruz; yoğun bir çekim sürecini dolu, dolu tam gün birlikte yaşıyoruz. Kimi zaman birlikte yürüyor şehrin sokaklarını arşınlıyoruz, kimi zaman bir kır kahvesinde istediğiniz mevsimde ve her türlü hava koşulunda sizi izliyor ve fotoğraflıyoruz.

Çekimler sonrasında elde edilen fotoğrafların ilk seçkisini biz yapıyor ve size bir taslak albüm sunarak istediğiniz fotoğrafları seçmenizi istiyoruz; seçimini yaptığınız tüm fotoğrafları uzun yıllar ve yeni teknolojilere uygun bir izlenme kalitesinde size dijital olarak teslim ediyoruz; ses ve müzik destekli, sizi her yönünüzle anlatan bir kısa film videosunu da size hediye ederek sevdiklerinize ve yarınlara miras bırakıyoruz.

Eğer arzu ederseniz, tüm çalışmanın yer aldığı baskılı bir Fotoğraf Albümünü de yine uzun yıllar bozulmadan saklanacak bir kalitede size sunma imkanımız var.  

 

 

Diğer Geziler

Karadeniz Fotoğraf Kampı 2024
Karadeniz Fotoğraf Kampı 2024
Ege'nin Köylerinde Fotoğraf
Ege'nin Köylerinde Fotoğraf
Uygulamalı Fotoğraf yürüyüşleri
Uygulamalı Fotoğraf yürüyüşleri
Dağ Doğa Fotoğraf Yürüyüşü
Dağ Doğa Fotoğraf Yürüyüşü
Bağ Bozumu-Fotoğraf Yürüyüşü
Bağ Bozumu-Fotoğraf Yürüyüşü
Karadeniz-Laz Yaylaları
Karadeniz-Laz Yaylaları
Kemeraltı Fotoğraf Yürüyüşü
Kemeraltı Fotoğraf Yürüyüşü
İZFAK Doğa Okulu
İZFAK Doğa Okulu
Kış Fotoğrafçılık Kampı
Kış Fotoğrafçılık Kampı
Anadolu'da Fotoğraf Köyleri
Anadolu'da Fotoğraf Köyleri
Ege'de Halk Pazarları
Ege'de Halk Pazarları
Dağ Doğa Çocuk
Dağ Doğa Çocuk

Destekçilerimiz

Patikatrek
Türkü Tour
Pokutsal
GeziPort
Molarize
Time Travel