Temel Fotoğrafçılık Uygulamalı

Fotoğraf Galerisi

Temel Fotoğrafçılık Uygulamalı

Nedir bu Temel Fotoğrafçılık Eğitimi? İçeriğinde neler bulunur ve nasıl bir program uygulanır diye minik bir araştırma yapacak olursanız,bir dünya farklı uygulama ile karşılaşırsınız ki, baştan sona kafa karışıklığı yaratır. Yılların fotoğrafçılık tecrübesi ve deneyimleriyle edindiğimiz bilgi birikimlerini kolay ve anlaşılıbailir metodlarla uygulayarak ve başarı oranından emin olarak hayata geçirdiğimiz bu program size uygun olabilir.

Son yıllarda hayatımızın çok önemli bir bölümünde yer almaya başlayan Dijital (Sayısal) Teknoloji kullanımı sonucunda, fotoğrafçılık sektörünün de bu gelişmelerden fazlasıyla etkilenerek, her geçen gün artan bir ivmeyle payını aldığına tanıklık ediyoruz. Günlük hayatın her anında karşımıza çıkan görsel dili kullanma alışkanlıklarının artması, özellikle satış, pazarlama ve reklamcılık sektöründe daha fazla kullanılır olması, bu dilin temel yapı taşlarından olan Fotoğrafın da günlük yaşamda daha çok karşımıza çıkmasına sebep olmaktadır. Artık öyle bir zamana geldik ki, içinde fotoğraf olmayan ya da fotoğraf konuşulmayan bir dakika boş zamanımız kalmadı. Hayatımızı bu kadar geniş bir çerçevede kapsayan, böylesi bir konuya yabancı kalmak ise neredeyse yaşamdam bir kopuş timsali oldu. Günlük zaruri kullanım araçlarımızın en başında yer alan cep telefonlarının dahi içine giren yeni teknoloji ürünü mercek ve kameraların, her geçen gün artan bir kapasite kullanımıyla, hayatımızı adeta işgal ettiğine tanıklık ediyoruz bu günlerde. Bunun sonucunda ise; her gün, her saniyede, milyonlarca fotoğrafın anbean, internet araçlarıyla başımızın üzerinden vızır,vızır geçtiğini, telefondan, telefona transfer edildiğini görebiliyoruz !

Öyleyse nedir bu fotoğraf ve fotoğrafçılık? 

Hayatımızın her alanında yer alan ve adeta sihirli bir dünyanın kapısını aralayan bu anahtara sahip olma ve etkili biçimde kullanmanın sırları var mıdır, varsa nelerdir ?

Eğer bu sayfanın, bu satırlarına kadar sıkılmadan okuyarak geldiyseniz, siz de o anahtarı arayanlardansınız demektir; öyleyse size yol arkadaşı olmaya ve büyülü bir dünyaya uzanan bu yolda yürümek için ilk adımı attığınız anda, o yolun kilit taşlarını titizlikle döşemeye biz hazırız; 40 yıldan daha uzun bir tecrübe ve deneyimle hem de.  

Bu renkli dünyada, uzaktan değil, yüz yüze canlı ve yan yana, en az bir yıl, kesintisiz birlikte yürümeye var mısınız ?

İÇERİK

  1. Fotoğrafın Teknik yapısı ve bileşenleri Teorik ve Uygulamalı 
  2. Işık ve renk Bilgisi teorik ve Stüdyo Uygulamalı
  3. Görsel dilde Kompozisyon
  4. Fotoğraf okuma becerisi edinme
  5. Uygulamaların değerlendirilmesi
  6. İhtiyaç durumunda Telafi alma
  7. Dönem sonu bitirme projesi
  8. Bir yıl ücretsiz destek 
  9. Stüdyo kurulum desteği

 

 

Diğer Seminerler

Video Konferans Üyelik
Video Konferans Üyelik
Temel Fotoğrafçılık Semineri
Temel Fotoğrafçılık Semineri
İleri Fotoğrafçılık Yeşil Paket
İleri Fotoğrafçılık Yeşil Paket
İleri Fotoğrafçılık Mavi Paket
İleri Fotoğrafçılık Mavi Paket
İleri Fotoğrafçılık Kırmızı Paket
İleri Fotoğrafçılık Kırmızı Paket

Destekçilerimiz

Patikatrek
Türkü Tour
Pokutsal
GeziPort
Molarize
Time Travel