Video Konferans Üyelik

Fotoğraf Galerisi

Video Konferans Üyelik

Evde kaldığımız günlerde, zamanı en iyi şekilde değerlendirmek adına, her zamanki gibi yine "işimiz gücümüz fotoğraf" diyerek, sevdiğimiz işleri yapmaya devam ediyoruz. Eskiden beri, sürekli bire-bir, kişiye özel gerçekleşen Fotoğrafçılık  Eğitim seminerlerimizden, uzaktaki izleyenlerimiz de yararlansın diye uygulamaya koyduğumuz video konferans yoluyla fotoğraf öğrenme programımızdan faydalanmak istiyorsanız, bilgilendirme toplantılarımıza da atölyeye gelmeden, çevirimiçi katılabilir ve kararınızı çabuklaştırarak zaman kaybetmeden seminerlere dahil olabilirsiniz.

Alışık olduğumuz, yüz, yüze merkez ofisimizde gerçekleşen Atölye programlarımızda katılımcılarımızla her ne paylaşıyorsak, video konferans katılımcılarıyla da aynı bilgileri paylaşarak, Bilgisayar, akıllı telefon ya da tableti olan, internet sahibi herkesin, telefonun çektiği heryerden katılma imkanıyla uygulamaya koyduğumuz bu programda da fotoğrafın dilini öğrenmeye ve kullanmaya devam ediyoruz.

Bu kanalı kullanarak neler yapabilirsiniz ?

  1. Temel fotoğrafçılık seminerlerine çevirim içi katılabilirsiniz;
  2. Atölye gruplarına dahil olabilirsiniz;
  3. Fotoğraf okuma ve değerlerndirme imkanlarından yararlanabilirsiniz..
  4. Portfolio değerlendirmesi talep edebilirsiniz,
  5. Belli aralıklarla yine çevirim içi düzenlenen gösteri, söyleşi, grup çalışması ve üyeler toplantısı dahil tüm ücretsiz uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz.
  6. Ayrıca Doğa grubumuzun Üyelere yönelik eğitim çalışmalarına da bu kanalı kullanarak kayıt yaptırabilirsiniz; üstelik bu kanaldan yapacağınız başvurlar size üyelik ödentisi yapmış olma avantajı da sunuyor

Video Konferanslara nasıl katılabilrsiniz ?

Öncelikle bu sayfada ilan edilen katılım bedelini online alışveriş imkanlarıyla ödeyerek bir yıl geçerli kurumsal üyelik başvurusu yapmış olacaksınız; ödeme bilgileriniz bize ulaştığı andan itibaren sizinle kontak kururak bir "Hoş geldiniz" konuşması yapabiliriz;sonraki süreçte web sayfamız içinde ilan edilen ve ilginizi çeken her programı üyelere özel indirimlerle satın alarak, video konferans yoluyla sadece size özel  çalışmalara, ev veya ofisinizden, bilgisayar veya tabletinizin başında otururken, en uygun zamanda dahil olabilirsiniz...

Satın aldığınız programın video konferans yayını, karşılıklı uygunluğa bağlı olarak, birlikte ve ortak bir mutabakatla belirlenmiş bir zamanda, günün en uygun saatinde, programa dahil olduğunuz andan itibaren (en geç 7 iş günü içinde), satın aldığınız program içeriğinde taahüt edilen iş akışı ile başlar ve kısa süreli veya uzun İnternet kesintileri ya da olası iletişim kopukluklarına reğmen devam eder. Uygulamanın Bire-Bir olması sebebiyle de ders ya da program kaçırma endişesi yaşamadan her yeni buluşmada kaldığınız yerden devam edersiniz.

Program bir kez başladıktan sonra İptali ve geri dönüş imkanı olmayıp, hizmeti satın almaktan cayma hakkı, ücret iadesi veya eksik hizmet bedeli iadesi yoktur; ücret iadesi veya eksik hizmet talepleri sadece İzfak-İzmir Fotoğraf Akademisinin hizmet kusurundan kaynaklanan hallerde, tüm vergiler ve o zamana kadar alınan  hizmetin karşılıkları tahsil edilerek, kalan bakiye kadar bir iade mümkündür.

İnternet kaynaklı sorunlardan sebep hizmet akışının uzun süreli durması veya aksaması hallerinde ise katılımcı satınalmadan kaynaklanan hizmet akışını hizmet verenin (İzmir Fotoğraf Akademisi) İzmir merkez ofis adresine gelerek devam ettirebilir veya bir kez olmak kaydıyla istediği kadar süre ile  dondurabilir...

Video Konferans yoluyla paket-hizmet satın alanlar, Teorik içeriklerin tamamlanmasından sonra uygulama çalışmalarını bireysel olarak kendi başlarına yürütürler ve çalışma sonunda elde ettikleri seçilmiş en çok 10 Fotoğraf ile değerlendirme buluşmalarına katılarak 1 yıllık üyelik sürecinde öğrenme alıştırmalarına devam ederler.

Video Konferans yoluyla hizmet satın alan herkes İzmir Fotoğraf Akademisi kurumsal üyelik hakkı da elde etmiş olduğu için satın almış olduğu paketin sonunda, uzman kadroların yönlendirmeleri ile uygulama çalışmalarına başlar ve üyelik süresi içinde çalışmalarının değerlendirilmesi talebinde bulunarak ücretsiz destek alır.

Seminerlerimizi eksiksiz tamamlayanlara " Katılım Belgesi " verilir... 

Diğer Seminerler

Temel Fotoğrafçılık Semineri
Temel Fotoğrafçılık Semineri
Temel Fotoğrafçılık Uygulamalı
Temel Fotoğrafçılık Uygulamalı
İleri Fotoğrafçılık Yeşil Paket
İleri Fotoğrafçılık Yeşil Paket
İleri Fotoğrafçılık Mavi Paket
İleri Fotoğrafçılık Mavi Paket
İleri Fotoğrafçılık Kırmızı Paket
İleri Fotoğrafçılık Kırmızı Paket

Destekçilerimiz

Patikatrek
Türkü Tour
Pokutsal
GeziPort
Molarize
Time Travel