Erol Özdayı

Tümünü izleme şansını yakaladığım bu çalışmayla tekrar İzfak Akademi sayesinde karşılaşmak bu günümün hediyesi oldu. Detayları görüp, öyküsünü yazıp, anında kurgulayabilen ve ustaca dokunuşlarla özel ve daha güzel hale getiren sevgili Erol iyi ki varsın . Sadece bu sergiyle değil daha pek çok fotoğrafınla ve fikirlerinle yaşamıma kattığın güzellikler için teşekkür ederim.

Tülin Kaynak

Detaylardaki güzelliği, hem de siyah beyaz olarak bu kadar güzel sunan Erol Özdayı'dır ancak , teşekkürler. Fotoğraf Akademisini de bu güzel sunumlar için ayrıca kutluyorum.

Murat Ünal Yücebaş

Bir ustanın elinden çıkmış fotoğrafların hepsi muhteşem ve bu güzel on line sergi salonuna çok yakışmış

Işık Tansal

Erol işte. Ne bekliyordunuz ki? YİNE HARİKA FOTOĞRAFLAR. (Kolay mı, Koca Fırtına Vadisini tek Makro Lensle çekmek)

Murad Çakıl

Bir ustanın elinden çıkmış bu kadar güzel eseri paylaştığınız için İzfak’a teşekkür ederim. Ayrıca Erol Özdayı’nın eserlerini izlemek benim için çok öğretici.. Kendisine bu fırsatı verdiği için çok teşekkür ederim..

Veyis Polat

Sevgili Erol, ne muhteşem fotograflar bunlar. Hayranlıkla izledim. Vallahi söyleyecek iltifat sözcüğü bulamıyorum. Harikasın dostum. Detayın güzelliklerini geçtim, fotoğraflardaki temizliğe, kusursuzluğa hayran kaldım. Siyah-beyazın ihtişamı çıkmış ortaya. Çok çok tebrik ederim.

tuncer gönen

Her gördüğümde farklı duygular içine sürüklendiğim muhteşem kareler. Eline gözüne sağlık Erol ÖZDAYI... Varlığın mutlu ediyor. Ayrıca İzmir Fotoğraf Akademisi'nin bu güzel çabasını ve sizi bizlerle buluşturduğu için teşekkür ederim..

Veyis Polat

Sevgili Üstad, Her zaman bakıp da göremediğimiz detayları, düşündüren kadrajlar ile paylaştığın için sağol.

Recep Karakaş

2019 Bursa Fototofest etkinliğinde 16 adedi sergilenen "Yaklaş-Dokun-Hisset" adlı çalışmamdaki fotoğraflarımdan bir bölümünü sizlerle paylaşmak istedim. Sayfalarını bana açtığı için Sevgili Zeynel Aydın'a teşekkür ederim.

Erol Özdayı

Her bir karesinde dakikalarca kaldığım, zevkle izlediğim bir görsel sunum oldu. Emeklerinize sağlık Erol Hocam. Nice sergileriniz olsun.

Ayten ER

Doğayı siyah-beyaz ile resmetmek fotoğraf ustalarına mahsus bir keyif. :) Tebrikler, saygılar.

Didem Eser

Erol abi nihayet bir kaç eksik ile sergiyi yükleyebildim ve ilan duyuruya çıkıyorum...bir göz at istersen...Bu mail adresıne sergi defterine yazılan yorumlar gelecek kım bunlar diye sılıp atma SPAMA da düşebilir bu arada kontrol edersin selamlar

Zeynel AYDIN

Yorum yaz
Sergi Başvurusu :