İzfak Üyeler 2014

Harika , tebrik ediyorum ..

Salih Zeki Sayın

Sayenizde çok güzel anılar biriktirdik. Güzel yerler gördük ve güzel insanlarla tanıştık. Iyikilerim varsınız. Çok teşekkür ederim..

Hacer Aktaş

Sevgili Ustam; Bugün bu sergidede gördümki en keyifli fotoğraflarımın çoğunu seninleyken çekmişim.Daha çok birlikte fotoğraf için yollara düşmek daha güzel kareler biriktirmek dileğimle.Yol arkadaşlığın ve kattıkların için sonsu teşekkürler...

Halil Nadas

Selam İZFAK, Doğrusu bu pandemi günlerinde oldukça önemli bir boşluğu doldurduğunuzu düşünüyorum. Ayrıca bu karma sergide bunca ustanın arasında bir fotoğrafla da olsa yer alıyor olmak çol mutlu etti. Arkadaşlarımı ve emeklerinizden ötürü sizleri tebrik ederim.

Veyis POLAT

Çok sevdiğim arkadaşlarımın muhteşem fotoğrafları, evde kaldığımız bu corona günlerinde beni yine muhteşem bir yolculuğa çıkarttı. Hepsinin ellerine, gözlerine sağlık.

Işık Tansal

Güzel anılar biriktirmek güzel insanlar ile mümkün...geriye dönüp baktığınızda mutlu olabilmekse çok değerli, teşekkür ederiz Zeynel Aydın...

Levent Yıldız

Hocam, ne iyi bir iş yapmışsınız. Bu güzel fotoğrafları bir kez daha görünce kafam ve kalbim yeniden ışıkla doldu. Ustalarımızın çektiği fotoğraflara hayranlıkla baktım. Kendi çektiğim fotoğrafı bile beğendim. Evet ,makineyi çıkarıp, maskeyi takıp yola çıkmak lazım. Verdiğiniz ilhamdan ötürü teşekkürler.

Ünal Işık

Yorum yaz
Sergi Başvurusu :