NASIL ÇALIŞIR ?

 

İzmirfotografakademsi.com'da her zaman son derece avantajlı fırsatlarla sunulan harika kampanyalar bulunur. Ancak bu kampanyaların bazıları sınırlı sayıdaki kontenjanlara uygulanır. Yani her durumda daha hızlı davranan kazanır. Bu harika fırsatlardan herkesten önce haberdar olmak ise son derece kolay. Tek yapmanız gereken İzmir Fotoğraf Akademisine üye olarak düzenli gönderilecek elektronik posta bültenleri aracılığıyla fırsat kampanyalarından haberdar olmak. Bunun yanında Facebok ve Twitter aracılığıyla da İzmir Fotoğraf Akademisi'ni takip edebilir ve bu mecralara özel fırsatlardan da ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Eğer bir kampanyadan faydalanmaya karar verirseniz tek yapmanız gereken her kampanyaya ait satın al butonunu kullanarak kampanyayı sepetinize eklemek ve son derece basit olan birkaç adımlık satın alma işlemini gerçekleştirmektir. Üstelik satın almalarınız esnasında tüm verilerinizin güvenli alışveriş politikamızın bir gereği olarak Garanti Bankası ve Go Daddy Secure güvencesinde olduğunu bilmenin verdiği gönül rahatlığıyla yaparsınız

Artık satınalma işlemlerinizi tamamladığınıza göre, arkanıza yaslanıp satın almış olduğunuz hizmetlerin size ulaştırılmasını gönül rahatlığıyla bekleyebilirsiniz. Çünkü satın almış olduğunuz kampanya ya da kampanyaların hangi tarihte gerçekleşeceğini bilir, daha işlemleriniz tamamlanmadan sistem tarafından otomatik olarak da bilgilendirilirsiniz. Bu sayede hizmet veya ürünün size ne zaman ulaşacağı konusunda herhangi bir endişe duymanıza gerek kalmaz. Fotoğraf baskı siparişiniz belirtilen tarihte kargolanır, satın aldiğınız hizmet ilan edilen tarihte size ulaşır ve böylece ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet politikamıza en kısa sürede tanık olursunuz.