Ege'de Halk Pazarları

Pazar alışverişi; Anadolu kültüründe hemen, hemen her evin mutfak vazgeçilmezleri arasında yer alır. Haftanın belli günlerinde, belli semtlerde sokak içlerine kurulan Halk pazarlarında birçok farklı ürünü bulmak mümkün. Sokakta alışverişi kültürünün mabedi olan ve her türlü sesi, rengi, kokuyu içinde barındıran semt pazarları alışveriş mekanları olma özelliği yanında insanların kaynaştığı, selamlaştığı ve konuştuğu sosyal mekanlardır aynı zamanda. Her hafta düzenli olarak pazara giden kişiler bir süre sonra birbirlerini tanır ve konuşmaya, ilişkiler kurmaya başladığını görmek ancak pazara gitmek alışkanlığı olanların fark edebileceği bir durumdur. Öyle ki Toplumsal kaynaşmanın ve milli bilincin oluştuğu noktalardır aynı zamanda halk pazarları. Üreticilerin ürünlerini sergiledikleri, görücüye çıkardıkları yerler olmasının yanında  Pazarcıların slogan atarak ürünlerini pazarlamaları kendi aralarındaki tatlı bir rekabetin dışa vurumu yanında şarkılarla, türkülerle ve manilerle satışlarını hareketlendirmeleri Anadolu Halk Pazar kültüründe vazgeçilmez bir unsurudur.

 

Anadolu halk Pazar kültüründeki bağırmayla ürün pazarlama yöntemi dünyanın hiçbir yerindeki pazarlarda rastlamayacağınız bir satış sistemidir. Anadolu Halk pazarlarında rastlayacağınız ve başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir başka detay ise; pazardan alınacak gıda ürünlerinde tatma şansınız bulunmasıdır. Tezgâhta bulunan peynirin ucundan kestirip tadına bakabilir, zeytinlerden tadabilir, cevizin, incirin ve diğer gıda ürünlerinin lezzet kontörlünü yaptıktan sonra alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz... 

 

Anadolu insanın sıcakkanlı ve misafirperver özelliğini de görüp gözlemlemek adına Anadolu Halk pazarları  bulunmaz sosyal mekanlarıdır. İşte bu yüzden oturup düşündük böylesine sosyal ve canlı, adeta bir açıkhava platosu içinde bir yandan müşteri olup alışveriş yapmak diğer yandan da fotoğraflamak için Ege'nin kıyıda köşede kalmış en küçüğünden en büyüğüne kadar semt pazarlarına gidiyoruz; alışılagelmişin dışında bir uygulama çalışmasına varım diyorsanız bizimle iletişime geçerek bilgi almanız katılım için yeterlidir. 

 

Katılım payının ödemesini Kredi Kartınızı kullanarak 3D Security güvencesindeki güvenli alışveriş kanallarımızdan yapabilirsiniz. Unutmayınız; sistemin sağlıklı işlemesi ödeme işleminin sorunsuz gerçekleşmesi için GSM telefonunuzun Bankanız tarafından Kredi kartı hesbınızla ilişkilendirilip tanımlanmış ve ödeme anında telefonunuzun açık ve çekiyor olması gerekir. Aksi halde Bankanızın GSM numaranıza yollayacağı güvenlik kodunu girmeden işleminiz gerçekleşmeyecektir. 

 

Merak etmeyiniz  izmirfotografakademisi.com’da keyifli bir satınalma ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için elimizden gelen her şeyi yaptık. Örneğin kredi kartı bilgilerinizin hiç bir şart altında kaydedilmesi ya da kopyalanması olasılığını, kişisel bilgilerinizin 3.şahısların eline geçmesi ya da 3.şahıslarla paylaşılması olasılığını, özetle bilgi güvenliğinizin zarar görebileceği tüm ihtimalleri düşünerek elimizden geldiğince ortadan kaldırdık.Kısaca Kredi kartı kullanarak yapacağınız ödemelerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi 128 bit SSL sertifikası ile koruma altına aldık. 

 

 

Güvenli alışveriş politikamız gereği, aynı kredi kartı ile aynı gün içinde sadece iki kez ödeme yapabilirsiniz.

 

Her Hafta içinde bir günlük olarak gerçekleşecek güncel Program hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız ya da merkez adresimize gelerek lütfen iletişim kurunuz (GSM 0533 634 0989)

 Özel Servis

 Yöresel

 Katılım  bedelini ödemeden önce lütfen bilgi alınız; ödeme işleminin tamamlanmasıyla birlikte kesin kayıt işlminiz de yapılmış olur...

GENEL BİLGİLER
  • BAŞLANGIÇ TARİHİ :Bilgi alınız
  • Progr. BİTİŞ TARİHİ :Günübirlik
  • MAKSİM. KATILIMCI :12 Kişi
  • BULUŞMA NOKTASI :İZMİR
  • ULAŞIM ARAÇLARI :Özel Servis
  • EĞTM. FOTOĞRAFÇI :Z.AYDIN
ÜCRET : 80 TL (KDV DAHİL)
PayPal Ödeme Seçenekleri