Temel Fotoğrafçılık Atölyesi

Bu atölye İzfak Doğa Atölyesi ve İZMİR FOTOĞRAF AKADEMİSİ web sayfası üzerinden kurumsal üyelik koşulları ile ilgili http://www.izmirfotografakademisi.com/foto-atolye.aspx?id=24#  linki içinden Üyelik işlemlerini yaparak Aday veya Asil üye hakkı elde edenler ve onların birinci dereceden yakınlarının fotoğrafçılık eğitim çalışmalarını kapsar ve Aylık 150 TL ödenti ile Temel Fotoğrafçılık bilgisi-Uygulama-değerlendirme Projelendirme ve sergileme çalışmalarını içerir. 

 

Bu Atölye çalışmalarına başta Doğa Sporları Merkezimiz üyeleri ve onların birinci dereceden akrabaları ile İZFAK üyelerimizin birinci derceden yakınları katılabilir. Ayrıca İZFAk  kurumsal üyeliğini gerçekleştirmiş olmak koşuluyla dışarıdan katılımlara da acıktır.

 

Bu atölyede yer alan grup üyeleri çalışmalarda istedikleri fotoğraf makinesi ve cep telefonu, ya da tabletleriyle de katılarak ders ve uygulamalarda yer alabilirler. 

 

Atölye hakkında web sayfamızdaki iletişim adreslerimizden bize yazarak veya adresimize gelerek bilgi alabilirsiniz. 

 

Atölye çalışmaları 1 aylık teorik seminer olmak üzere proje ve sergilemeye kadar uzanan sürede toplam 6 aylık bir süreyi kapsar ve süre sonunda bir atölye proje sergisi açılışı ile sonlanır. 

 

Dönem sonunda tüm katılımcılara bitirme sertifikası, katılım belgesi ve bir adet sergi Kataloğu ücretsiz verilir.

 

Atölye sınıfları maksimum 12 kişi ile sınırlı olup, talep olsa dahi ikinci bir sınıf oluşturulmaz ve ilk başvuruyu yapanlar sıralamada yer alır.

 

Atölye katılım payları bir seferde  nakit  ya da bu sayfanın yan sütununda yer alan online ödeme sayfası üzerinden kredi kartı ile de yapılabilir.

 

Ödemelerin iadesi mümkün değildir. 

 

Atölye calışma saatleri ilan edilen tarihte, saat 19.30 - 21.00 arasında, haftada bir kez gerçekleşir; Her ayın son haftası, aynı gün ve aynı ders saatlerinde ise ay içinde kaçırılmış derslerin tekrarı ile telafi programı yapılır.

 

EĞİTİM TARİHLERİ
01.12.2019
01.05.2020
ÜCRET : 150 TL (KDV DAHİL)
Kredi Kartları Ödeme Seçenekleri